Публікації

Показано дописи з грудень, 2020
Зображення
Як зміцнити сон та подолати безсоння? Про це говорив сьогодні доцент кафедри практичної та клінічної психології Антоній Мельник на Radio Lutsk  Детальніше:  https://m.mixcloud.com/RadioLutsk/  

XV-й науково-практичний семінар «Актуальні проблеми практичної психології у Волинському регіоні»

Зображення
  26-27 листопада на кафедрі практичної та клінічної психології був проведений щорічний, XV-й науково-практичний семінар «Актуальні проблеми практичної психології у Волинському регіоні». У зв’язку з пандемією COVID-19 в цьому році даний захід проводився дистанційно у форматі круглого столу. Тематика XV-го науково-практичного семінару була присвячена питанням залучення практичних психологів до участі в міжнародних проєктах та особливостям надання психологічних послуг в процесі реалізації таких проєктів. Безкоштовну віртуальну платформу Zoom було надано громадською організацією NGO Development Foundation, представники якої приймали участь у нашому семінарі. Спікер наукового семінару - Мельник А.П., доцент кафедри практичної та клінічної психології ВНУ імені Лесі Українки, член NGO Development Foundation. Виступали: Марта Пивоваренко, аспірантка кафедри практичної та клінічної психології ВНУ імені Лесі Українки, співзасновниця NGO Development Foundation. Віталій Харечко, маркетолог, спів
Зображення
  Чому виникає страх перед своїм майбутнім - із цим спробувала розібратися Фенина Оксана Ярославівна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної та клінічної психології. Психолог і Я. Страх майбутнього. Оксана Фенина
Зображення
29 листопада відбулася перша сесія для слухачів курсів з підвищення тренерської компетентності за напрямом "Практична допомога у сфері кризової психології" (72 год.) в режимі Online. Тренінг "Психологічні методи в самодопомозі і роботі з особами в кризових станах" (кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної та клінічної психології Магдисюк Л.І.)  
Зображення
  Щиро вітаємо завідувачку кафедри практичної та клінічної психології Мирославу Іванівну Мушкевич із присудження наукового ступеня доктора наук зі спеціальності 19.00.07 «Педагогічна та вікова психологія» (Наказ про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 26 листопада 2020 року та внесення змін до наказів МОН України від 2 липня 2020 року № 886, від 24 вересня 2020 року № 1188). Зичимо успіхів в усіх починаннях, творчої наснаги та міцного здоров'я!
Зображення
  Вітаємо викладача кафедри практичної та клінічної психології Людмилу Іванівну Магдисюк із присвоєнням вченого звання доцента кафедри практичної та клінічної психології (Наказ про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 26 листопада 2020 року та внесення змін до наказів МОН України від 2 липня 2020 року № 886, від 24 вересня 2020 року № 1188) Щиро бажаємо творчих успіхів та не зупинятися на досягненому!
Зображення
  Наші перші магістри-випускники практичні психологи (психологічне консультування та психотерапія), відібрані, найкращі, творчі, розумні, активні. Були гарними студентами, і знаю, будуть справжніми професіоналами. Сьогодні було останнє заняття, мені повезло підсумувати нашу спільну працю. Результати найкращі, які лишень може отримати викладач при зворотньому зв'язку. Дякую всім викладачам за чудову роботу. Горді випускниками. Нехай вам таланить, а вибрана професія приносить насолоду. А ми вас завжди чекаємо на факультеті та кафедрі!
Зображення
  Сучасні студенти мають можливість навчатися та працювати за спеціальністю. Сьогодні відбулася ще одна зустріч-обговорення тристороннього договору про використання елементів дуальної освіти за освітньою програмою "Практична психологія (психологічне консультування та психотерапія)"
Зображення
  При кафедрі практичної та клінічної психології уже понад 10 років функціонує Психологічний консультативний центр. Студенти різних курсів мають можливість спостерігати, як практикуючий викладач-консультант чи психотерапевт працює з клієнтами. Надано тисячі консультацій, пройдено сотні супервізій. Магістри, які навчаються за ОПП Практична психологія (Психологічне консультування та психотерапія) проводять психоконсультативні сесії під супервізією викладача кожного вівторка. Але цьому передує велика робота підготовки до психоконсультативного процесу, обговорення особливостей його реалізації. Після кожного проведеного заняття з клієнтом обов'язкове обговорення, як все пройшло, що важливо враховувати у подальшому наданні психологічної допомоги. Таким чином, студенти формують свої професійні навички, компетентності, перебуваючи в ролі і психоконсультанта і супервізованого.